Trasa autobusu 664 - Bus 664 (nocny): Os. Piastów => Bronowice Małe - KMK
Przystanki autobusowe
- 1 - Os. Piastów 02
- 2 - Piasta Kołodzieja 04
- 3 - Kleeberga 04
- 4 - Dunikowskiego 04
- 5 - Rondo Hipokratesa 07
- 6 - DH Wanda 03
- 7 - Rondo Kocmyrzowskie im. Ks. Gorzelanego 07
- 8 - Bieńczycka 03
- 9 - Rondo Czyżyńskie 05
- 10 - Czyżyny 03
- 11 - Stella-Sawickiego 03
- 12 - AWF 03
- 13 - TAURON Arena Kraków Wieczysta 06
- 14 - Białucha 03
- 15 - Rondo Mogilskie 01
- 16 - Lubicz 01
- 17 - Teatr Słowackiego 01
- 18 - Stary Kleparz 05
- 19 - Teatr Bagatela 02
- 20 - Batorego 01
- 21 - Plac Inwalidów 01
- 22 - Urzędnicza 01
- 23 - Biprostal 01
- 24 - Uniwersytet Pedagogiczny 03
- 25 - Głowackiego 01
- 26 - Bronowice 05
- 27 - Wesele 03
- 28 - Bronowice SKA 03
- 29 - Bronowice Małe 07